Produkty dla partnerów handlowych w 24 godz. produkcji Marcopol

Dostawa w 24h

Wiemy, że nasze produkty wspierają rozwój biznesu naszych Klientów, dlatego oferujemy szybką realizację zamówień oraz dostawy w 24h.

Natychmiastowa dostępność elementów złącznych

Szybką realizację zamówień umożliwia nam własne zaplecze produkcyjne oraz utrzymywanie wysokich stanów magazynowych. Pełna dostępność produktów to jedna z naszych przewag.

Dostępność elementów złącznych od zaraz
Drukowany katalog produktów Marcopol

Spójna i przejrzysta oferta

Informacje o całym naszym asortymencie, z uwzględnieniem szczegółów technicznych, znajdują się w naszym drukowanym katalogu produktów. Wydajemy również opracowania dedykowane dla konkretnych branż.
Stale aktualizujemy też bazę produktów na naszej stronie internetowej, gwarantując łatwy i szybki dostęp do rzetelnych informacji.

Elastyczne podejście do Klientów

Budujemy i utrzymujemy długoterminowe relacje z Klientami. Podstawą do kształtowania takiej współpracy jest indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb naszych Partnerów.
Klienci cenią nas za umiejętność dostosowywania się do ich wymagań oraz zmian zachodzących na rynku.

Elastyczne podejście do partnerów handlowych
Różne wielkości i warianty opakowań, producent Marcopol

Zróżnicowane opakowania
i konfekcjonowanie

Posiadamy własny zakład konfekcjonowania, zapewniając różne wielkości i warianty opakowań.
Konfekcjonujemy także artykuły zgodnie z indywidualnymi wymaganiami odbiorców. Dodatkową zaletą jest możliwość pakowania produktów w zestawy, które Klient może wykorzystać do montażu u siebie lub dołączyć do mebli dla konsumenta końcowego.

Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi

Zaufało nam już wielu Partnerów handlowych, a ich liczba stale się powiększa. Znamy specyfikę sprzedaży sieciowej oraz odpowiadamy na potrzeby biznesowe Klientów, to dlatego coraz więcej sieci handlowych podejmuje z nami współpracę.

Doświadczenie Marcopolu we współpracy z partnerami handlowymi
Biuro obsługi Klienta Marcopol

Biuro Obsługi Klienta

Marcopol oferuje profesjonalne wsparcie, oparte na doświadczeniu i wiedzy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godz. 07:00 – 16:30.

Jeśli zapytanie wykracza poza zakres świadczonej pomocy przez nasze Biuro Obsługi Klienta, konsultant kieruje temat do dedykowanego specjalisty.

Zostań naszym Partnerem

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty handlowe.

Zaproszenie do współpracy partnerów handlowych, oferta Marcopolu

Poznaj nasze produkty

dedykowane różnorodnym branżom gospodarki